سوپرمارکت اینترنتی و کالاهای زودمصرف

سوپر مارکت اینترنتی و فروش کالاهای زود مصرف در شهر های بزرگ بسیار پر طرفدار شده است، اگر شما هم امکانات فروش اینترنتی این نوع کالاها را دارید سپهر گزینه مناسب شماست.
راهکار یکپارچه برای فروش سوپرمارکتی و پخش مویرگی
اپ سوپرمارکت با یک فروشگاه اینترنتی معمولی متفاوت است، تنوع کالاهای سوپر مارکتی چندین برابر فروشگاه های معمولی است. زمان ارسال کالاها فوری است و کالاها تاریخ مصرف دارند و صدها موضوع ریز دیگر، راه حل اختصاصی سپهر برای سوپرمارکت ها و مراکز پخش کمک می کند تمام این موارد را در خود جا داده است.
 • وب سایت سوپر مارکت

  وب سایت سوپر مارکت

 • اپلیکیشن سوپر مارکت

  اپلیکیشن سوپر مارکت

 • چند انبار/ فروشنده

  چند انبار/ فروشنده

 • بازاریاب / پخش مویرگی

  بازاریاب / پخش مویرگی

 • صندوق فروشگاهی

  صندوق فروشگاهی

 • اتصال به سایر نرم افزارهای انبارداری

  اتصال به سایر نرم افزارهای انبارداری

فقط در منطقه تحت پوشش سفارش دریافت کنید.

کالاهای زود مصرف باید سریع به دست مشتری برسند، در نتیجه معمولا در ابتدای کار فقط می توانید به مناطق محدودی از شهر خدمات دهید، تا بعدا با توسعه کم کم کل شهر و بعد از آن شهر های دیگر را پوشش دهید.

در اپلیکیشن سوپر مارکت، می توانید روی نقشه محدوده مورد نظر خود را انتخاب کنید و فقط از کاربرانی که در محدوده هستن سفارش دریافت می شود.

فروشگاه ساز
ارسال فوری و تایمر زمان ارسال

مهمترین عامل در موفقیت سوپرمارکت های اینترنتی، ارسال فوری سفارشات است. در سپهر امکان تعریف بازه های زمانی ارسال سفارش وجود دارد.

به محض ارسال سفارش برای مشتری یک تایمر شروع به شمارش معکوس می کند و نشان می دهد که تا چقدر وقت دیگر سفارش به دست مشتری می رسد.

هر مرحله از سفارش نظیر آماده سازی، تحویل به پیک و تحویل نهایی از طریق پیامک به کاربر اطلاع داده می شود.

ارسال فوری و تایمر زمان ارسال
سوپرمارکت همواره تخفیف و سود شما از خرید
معمولا فروشگاه های اینترنتی موادغذایی به خاطر کم شدن هزینه های محل فیزیکی و ... همواره قیمتی زیر قیمت مصرف کننده دارند، در اپلیکیشن سوپر مارکت سپهر، قیمت مصرف کننده و قیمت اصلی به صورت جدا نمایش داده می شود و در پایان خرید هم در فاکتور خرید میزان سود مشتری از خرید نمایش داده می شود.
سوپرمارکت همواره تخفیف و سود شما از خرید
خرید حضوری + خرید آنلاین

صندوق فروشگاهی سپهر به شما کمک می کند که سیستم فروش فروشگاه فیزیکی خود را با سیستم فروش آنلاین و اپلیکیشن های فروش یکپارچه کنید.

از این طریق موجودی کالا چه با فروش آنلاین و چه با فروش در فروشگاه واقعی شما بروز می شود.

همچنین مشتریان حضوری با هر خرید پیامک نصب اپ آنلاین را دریافت کرده و به خرید آنلاین ترغیب می شوند.

خرید حضوری + خرید آنلاین
بر اساس آدرس، برای هر منطقه یک فروشگاه داشته باشید
زیرساخت ابری سپهر این امکان را می دهد تا برای هر منطقه یا شهر یک فروشگاه مستقل با مدیریت مستقل، انبار مستقل و قیمت های متفاوت ایجاد کنید اما همه در یک سوپر اپ وجود داشته باشند و کاربر بر اساس آدرس به نزدیک ترین فروشگاه وصل شود.
تهران

برای مشاوره و اطلاع از قیمت همین الان با ما تماس بگیرید!