بهینه سازی فروشگاه اینترنتی برای گوگل (سئو)

گوگل بهترین بازاریاب و منبع اصلی جذب مشتری برای یک فروشگاه اینترنتی است، آنقدر مهم که موفقیت یا شکست یک فروشگاه اینترنتی درصد بسیار زیادی وابسته به موفقیت آن در نتایج گوگل است.
گوگل

چطور فروشگاه اینترنتی را سئو کنیم؟

۱

زیرساخت درست را انتخاب کنید!

اولین چیز برای بنای یک ساختمان خوب، پی ریزی درست است، هر چقدر هم در مراحل بعد زمان و هزینه کنید چنانچه گوگل با کدهای شلوغ و نامنظم یا یک سایت کند و پر خطا مواجه شود نتیجه ی مثبتی نخواهید گرفت.

خبر خوب اینکه سپهر، به صورت تخصصی برای فروش اینترنتی بهینه سازی شده است. این کمک می کند تا گوگل متوچه شود که با یک فروشگاه اینترنتی مواجه است نه یک وبلاگ که از طریق یک پلاگین تبدیل به فروشگاه اینترنتی هم شده است!

بسیاری از کارهای اولیه سئو که می شود اتوماتیک باشد، مثل معرفی کالاها به گوگل، بروزرسانی نقشه ی سایت، ایجاد لینک های داخلی و ... در سپهر به صورت اتوماتیک انجام می شود. همچنین با تکنولوژی رایانش ابری نگرانی برای سرعت دسترسی به سایت توسط گوگل وجود نخواهد داشت.

۲

اصول اولیه سئو را یاد بگیرید

واقعیت این است که کسانی که سئو می کنند جادوی خاصی نمی کنند، یکسری اصول ساده در بسیاری از موارد برای کار شما کافی است و با رعایت کردن آنها و کمی صبر و حوصله می توانید بهترین نتایج را بگیرید. در نتیجه حتی اگر بهترین مختصص سئو را هم استخدام کرده اید. بهتر است در حد یکی دو تا مقاله هم شده اصول اولیه سئو را یاد بگیرید.

۳

کمکی از دست ما برمیاد؟ :)

در 90 درصد مواقع با راه های که ارائه شد و حداقل پنج شش ماه صبر برای دیده شدن سایت توسط گوگل می شود نتایج خوبی گرفت، اما اگر فکر می کنید در کلماتی می خواهید بالا باشید که رقابت زیادی وجود دارد، می توانید از خدمات اختصاصی سئو ما استفاده کنید، این خدمات به صورت بسیار محدود و فقط برای کسب و کارهای بزرگ و به صورت تخصصی توسط تیم بهینه سازی سپهر انجام می شود. برای شروع پیشنهاد می کنیم با تکمیل فرم زیر یک جلسه ی مشاوره داشته باشیم.