راهکارهای فروش برای کسب و کارهای بزرگ!

baran360
فقط با یک کلیک، امکان فروش آنلاین را به کسب و کار خود اضافه کنیدbaran360-biobaran360-bioفروشگاه ساز سپهر به صورت داخلی با نرم افزار باران 360 یکپارچه است، یعنی بدون دردسر های معمول برای ایجاد فروشگاه اینترنتی، صرفا با یک کلیک می توانید تمام یا بخشی از کالاهایی که مایلید در فروشگاه آنلاین شما قرار گیرد را به فروشگاه اینترنتی وارد کنید. موجودی ها را به صورت لحظه ای با فروش حضوری یکپارچه کنید حساب ها و کاربران فروش آنلاین را در سیستم حسابداری به صورت اتوماتیک وارد کنید.
click
با یک کلیک، همه ی کالاها از باران به فروشگاه اینترنتی منتقل میشود
update
موجودی فروش حضوری و آنلاین در لحظه کنترل می شود
factor
با هر فروش آنلاین به صورت اتوماتیک سند حسابداری صادر میشود.
تنهار راهکار اصولی، برای فروش چند شعبه ایgold-storeدرصورتیکه شما یک هایپرمارکت چندشعبه ای، یا یک فروشگاه زنجیره ای، یا حتی یک هولدینگ متشکل از چند شرکت مختلف با کالاهای مختلف باشید، چطور میخواهید فروشگاه اینترنتی واحدی برای مشتری ایجاد کنید که در پشت صحنه ده ها یا صدها شعبه و تامین کننده به صورت مستقل انبار و حساب خود را داشته باشند؟ سیستم های سنتی به شما پیشنهاد ایجاد دیتابیس و نرم افزارهای مستقل برای هر شعبه را میدهند و بعد با راه های غیراصولی مشتریان را به هر شعبه راهنمایی میکنند. سپهر به واسطه ی معماری ابری، بینهایت شعبه را با یک نسخه نرم افزار و با قابلیت های متمرکز به شما ارائه میکند. باران 360 نیز به واسطه ی معماری چند شعبه ای دقیقا با این موضوع هماهنگ شده و یک راهکار یکپارچه برای شما ایجاد میکند.
selling-method

همه چیز برای رشد سریع آماده است.

بزرگترین مزیت رایانش ابری، منابع نامحدود و قابل افزایش سرورها است، بسیاری از کسب و کارها پس از موفقیت و رسیدن به ترافیک زیاد مجبور به ارتقا منابع سخت افزاری سرور ها می شوند اما در رایانش ابری بدون نیاز به هیچ قطعی منابع به هر میزان که نیاز باشد افزایش پیدا میکند.
سپهر + باران (تک شعبه ای)سپهر + باران (تک شعبه ای)امکانات کامل نسخه ی حرفه ایخرید لایسنس نرم افزار (یکبارپرداخت)تک شعبه ای سرور ابریاتصال مستقیم به باران 360۶۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
سپهر + باران (چندشعبه ای / اختصاصی)سپهر + باران (چندشعبه ای / اختصاصی)سپهر + باران (چندشعبه ای / اختصاصی)
سپهر + باران (چندشعبه ای / اختصاصی)امکانات کامل نسخه ی حرفه ایپیاده سازی نیازهای اختصاصی کسب و کار شمانسخه ی چندشعبه ایسرور ابری اختصاصیمناسب برای کسب و کارهای با بازدید زیادامکانات فروش عمده و بازاریابپشتیبانی اختصاصی