قـوی‌ترســـریع‌تربــــــزرگ‌تر

راهکار فروش آنلاین برای کسب و کار های بزرگ

فروشگاه اینترنتی با ترافیک بالا یا تعداد کالاهای زیادیکپارچه با کانال های فروش اپلیکیشنی، شبکه های اجتماعی و ... امکان سفارشی سازی و طراحی اختصاصیزیرساخت ابری
فروشگاه اینترنتی بزرگ
اگر شما یک تولید کننده یا واردکننده هستید که فروش شما به صورت
فروش عمده
فروش به همکار
فروش از طریق بازاریاب و ویزیتور
است. راهکار فروش عمده و اپلیکیشن سفارش گیری مناسب شماست.
فروش عمده / سیستم پخش مویرگی / انواع فروش B2B
فروش موادغذایی و محصولات زودمصرف برای فروشگاه های زنجیره ای
و هایپرمارکت ها که تعداد زیادی محصول
و شعبه های متعدد دارند.
سوپرمارکت اینترنتی، هایپرمارکت های زنجیره ای و فروش FMCG
فروش چند شعبه ای
کنسرسیوم چند کسب و کار در یک فروشگاه
مارکت پلیس و دراپ شیپینگ
چند فروشگاهی / چند شعبه ای / انواع مارکت پلیس
selling-method

همه چیز برای رشد سریع آماده است.

بزرگترین مزیت رایانش ابری، منابع نامحدود و قابل افزایش سرورها است، بسیاری از کسب و کارها پس از موفقیت و رسیدن به ترافیک زیاد مجبور به ارتقا منابع سخت افزاری سرور ها می شوند اما در رایانش ابری بدون نیاز به هیچ قطعی منابع به هر میزان که نیاز باشد افزایش پیدا میکند.
طراحی اختصاصی

طراحی اختصاصی

در صورتیکه قالب آماده برای کسب و کار شما مناسب نیست می توانید سفارش طراحی قالب اختصاصی متناسب با برند و هویت بصری مجموعه خود نمایید.
اتصال به حسابداری خارجی

اتصال به حسابداری خارجی

امکان اتصال انبارداری سپهر به سایر نرم افزارهای انبارداری کمک می کند بتوانید یک راه حل یکپارچه برای فروش داشته باشید.
همکاری در فروش

همکاری در فروش

امکان همکاری در فروش در فروشگاه به شما این امکان را می دهد که کاربران با معرفی کالاهای شما به دوستان خود پورسانت دریافت کنند.
بیش از ۱۰,۰۰۰ کسب و کار به ما اعتماد کرده اند.

برای مشاوره رایگان و راه اندازی راهکارهای کسب و کار های بزرگ با ما تماس بگیرید!

پرسش‌های متداول

پرسش‌های پرتکرار زیر را بررسی کنید؛ اگر نیاز به مشاوره‌ی رایگان دارید، خوشحال می‌شویم از طریق۰۲۱-۴۷۶۲۳۰۳۰ صدای گرم شما را بشنویم.

سپهر چیست؟
سپهر یک راهکار یکپارچه ی فروشگاهی است که به صورت ابری طراحی شده است.
یکپارچه یعنی فقط یک وب سایت نیست و برای شما وب سایت + اپلیکیشن های موبایل + سیستم فروش در شبکه های اجتماعی + نرم افزار صندوق فروشگاهی ایجاد میکند. تا شما در همه ی کانال های فروش حضور داشته باشید و فروش خود را چند برابر کنید. software as a service ابری، یعنی نیازی به خرید سرور یا استخدام تیم فنی ندارید و همه چیز به صورت به شما ارائه میشود تا شما هیچ دغدغه ی فنی از موضوعات نرم افزاری نداشته باشید.
چرا باید از سپهر استفاده کنم وقتی وردپرس و نرم افزارهای رایگان وجود دارد؟
وردپرس و سایر نرم افزارهای اوپن سورس نرم افزارهای عالی و پر امکاناتی هستند اما مثل هر نرم افزار دیگری همیشه نیاز به بروزرسانی، رفع مشکلات و رسیدگی دارند. در نتیجه اگر یک تیم حرفه ای وردپرس هم استخدام کنید کیفیت بسیار خوبی خواهید داشت. همچنین باید سرور اختصاصی خوبی خریداری کنید و کسی را داشته باشید که حواسش به سرور، بک آپ گیری، مانیتورینگ و دفع حملات و نفوذها باشد.
اما اگر دردسرهای استخدام و مدیریت نیرو، هزینه های ماهیانه ی حقوق برنامه نویس و … برای شما زیاد است در مدل software as a service تمام این موارد با سپهر به صورت ابری انجام میشود و شما بدون دغدغه ی فنی صرفا وقت خود را برای ورود اطلاعات و فروش و بازاریابی صرف میکنید.
همچنین در ترافیک های بالا برای مواقعی که شما تبلیغات و کمپین های بزرگ داشته باشید بسیار سخت است که وردپرس را برای میزان زیادی کاربر همزمان آماده کنید. سپهر و زیرساخت ابری ما به شما کمک میکند بدون دغدغه در ترافیک های زیاد هم وب سایت خود را فعال و کارا نگه دارید.
ما در حال حاضر وب سایت فروشگاهی داریم، چرا باید از سپهر استفاده کنیم؟
تقریبا اکثر مشتریان ما، قبلا تجربه ی یک یا دو وب سایت فروشگاهی را داشته اند تا نهایتا متوجه مزیت های سپهر شده اند. به صورت لیست وار:
اگر وب سایت شما در ترافیک های بالا کم می آورد و نمی توانید کمپین های تبلیغاتی سنگین اجرا کنید
اگر تعداد کالاها زیاد است و مدیریت کردن آنها، بروزکردن موجودی و … سخت است.
اگر علاوه بر وب سایت می خواهید اپلیکیشن اندروید، ربات تلگرام، فروش در اینستاگرام و … داشته باشید
اگر میخواهید فروشگاه شما مستقیما به ترب وصل شود و از طریق آن فروش داشته باشید
اگر میخواهید فروشگاه خود را به یکی از نرم افزارهای حسابداری مثل هلو، کیان، باران و … متصل کنید.
اگر فروشگاه حضوری دارید و موجودی فروش آنلاین و حضوری شما یکسان نیست و لازم دارید از یک سیستم صندوق فروشگاهی استفاده کنید.
و هزاران دلیل دیگر سبب میشود وب سایت خود را به سپهر منتقل کنید.
من یک فروشگاه اینترنتی دارم، اگر سپهر بگیرم، آیا میشود اطلاعاتم به سپهر منتقل شود؟
بله، همه ی بخش های سپهر از جمله کالاها، مشتریان و … از طریق اکسل امکان ورود اطلاعات را دارند و همچنین ما در انتقال وب سایت به صورتیکه کمترین خطا و ریسک برای SEO سایت شما اتفاق بیفتد به شما کمک میکنیم.
من نیاز به امکانات و طراحی خاص دارم آیا شما امکان اینکار را دارید؟
بله، در سپهر هم امکان طراحی قالب اختصاصی هست و هم امکان اضافه کردن پلاگین های خاص یا امکانات مخصوص یک کسب و کار، همچنین به خاطر تعداد زیاد مشتریان ما، بسیاری از امکاناتی که شما درخواست میکنید قبلا درخواست شده و الان در سیستم موجود است. پیشنهاد میکنیم در جلسه ی دمو این موارد را مطرح کنید.
مدل قیمت گذاری راهکار فروش سپهر چگونه است؟
از طریق صفحه ی قیمت ها میتوانید هزینه های هر ماژول سپهر را مشاهده نمایید، این هزینه ها به صورت یک بار پرداخت است و از طریق قرارداد پشتیبانی در سال های بعد تمدید میشود.