سیستم همکاری در فروش: کاربران را وادار به تبلیغ کردن برای خود کنید!

امکان همکاری در فروش را در فروشگاه خود فعال کنید، از این طریق کاربران با معرفی کالاهای شما به دوستان خود پورسانت دریافت می کنند.
فروشگاه ساز ابری سپهر
همکاری در فروش چطور کار میکند؟

کافی است مشتری شما کالای شما را از طریق سایت، یا ربات تلگرام به مشتری دیگری معرفی کند، با خرید مشتری سیستم به صورت خودکار پورسانت نفر اول را محاسبه کرده و در پروفایل کاربری نمایش می دهد.

شما می توانید برای هر گروه کالایی پورسانت های مختلفی تعریف کنید و از این طریق کاربران را ترغیب به تبلیغ محصولات خود کنید.

همکاری در فروش چطور کار میکند؟
تبلیغات دهان به دهان موثر ترین روش تبلیغات
امروزه آنقدر از تبلیغات اشباع شده ایم که مدل های مختلف تبلیغات تاثیر خود را از دست داده اند، به نظر شما یک تبلیغ تلویزیونی شامپو برای شما بیشتر موثر است یا اینکه دوست دوران سربازی به شما بگوید فلان شامپو را امتحان کرده و موثر بوده است؟
تبلیغات دهان به دهان موثر ترین روش تبلیغات
تمامی کانال های فروش در سپهر با ماژول همکاری در فروش یکپارچه اند.
همکاری در فروش در سپهر فقط از طریق لینک نیست، مدل های مختلف همکاری در فروش در سپهر کمک می کند همه کاربران را درگیر کنید.
بازاریابی در کانال های تلگرام
بازاریابی در کانال های تلگرام
اگر مشتریان شما بیشتر در تلگرام هستند، از طریق ربات تلگرام می توانید همکاری در فروش داشته باشید. کسانی که پست های شما را برای دوستانشان فوروارد کنند یا در کانال های خود تبلیغ کنند پورسانت دریافت می کنند.
همکاری در فروش از طریق ایمیل
همکاری در فروش از طریق ایمیل
از طریق ابزارهای ایمیل مارکتینگ ایمیل های دارای لینک های همکاری در فروش ارسال کنید. هم سفارشات دریافتی از این طریق قابل رهگیری است و هم می توان برای تبلیغ کنندگان پورسانت محاسبه کرد.
بازاریابی از طریق کد تخفیف
بازاریابی از طریق کد تخفیف
اگر بازاریاب شما می خواهد سنتی تبلیغ کنید می توانید از کد تخفیف استفاده کنید. برای بازرایاب خود یک کد تخفیف تعریف کنید و او می تواند این کد تخفیف را در تراکت ها و... چاپ کند. هر مشتری با خرید از این طریق هم خودش تخفیف می گیرید و هم پورسانت بازاریاب محاسبه می شود.
بازاریابی از طریق اپلیکیشن
بازاریابی از طریق اپلیکیشن
راه های متفاوتی برای بازاریابانی که از طریق اپلیکیشن شما سفارش می گیرند وجود دارد، اپلیکیشن ویزیتور ، اپلیکیشن نماینده ی فروش و ده هاحالت متفاوت برای استفاده از اپلیکیشن برای فروش

برای مشاوره و راه اندازی راه حل اختصاصی همکاری در فروش و بازرایابی دیجیتال همین الان با ما تماس بگیرید!