یکپارچه سازی فروشگاه اینترنتی با نرم افزار انبارداری شما

جابه جا شدن از یک نرم افزار حسابداری، که سالهاست در مجموعه شما در حال استفاده است بسیار سخت است، به جای انتقال پیشنهاد ما اتصال فروشگاه اینترنتی به نرم افزار فعلی است.
اتصال به حسابداری

حسابداری ابری یا اتصال فروشگاه اینترنتی به حسابداری و انبارداری فعلی؟

سپهر دارای نرم افزار انبارداری داخلی است، این یعنی اینکه شما نیازی به خرید نرم افزار انبارداری جدا ندارید، اما اگر شما از قبل نرم افزار انبارداری و حسابداری بزرگی دارید که پس از گذشت سالهای زیاد، اطلاعات زیادی در آن ذخیره شده و تغییر آن برای شما غیر ممکن است این امکان در نرم افزار سپهر هست که به سیستم های انبارداری و حسابداری دیگر متصل شود.
1

موجودی کالاها همیشه بروز است

از طریق اتصال فروشگاه اینترنتی به نرم افزار انبارداری شما، موجودی کالاها همیشه از انبارداری مرکزی شما خوانده می شود.کانال های مختلف فروش، مثل فروش حضوری، فروش از طریق بازاریاب، شعب مختلف و... در حال فروش هستند، از طرفی روی وب سایت و اپلیکشن و شبکه های اجتماعی هم مشتریان خرید می کنند.
2

با هر فروش اینترنتی، سند حسابداری و فاکتور فروش اتوماتیک صادر می شود.

اینکه با یک نگاه بتوانید وضعیت فروش کل، بدهکاران و بستانکاران را ببینید کمک می کند مدیران تصمیمات آسان تر و دقیق تر تصمیم بگیرند.
3

با تغییر قیمت در نرم افزار حسابداری، قیمت فروشگاه اینترنتی هم بروز می شود.

در اوضاع اقتصادی کنونی، تغییر قیمت ها امری بسیار رایج است، از طریق این امکان با هر تغییر قیمت در نرم افزار حسابداری، قیمت ها در اپلیکشن، وب سایت و ربات تلگرام هم بروز می شود.
*توجه:همیشه راه حل صحیح اتصال به یک نرم افزار حسابداری یا انبارداری نیست، .در بسیاری از مواقع امکانات فعلی انبارداری سپهر برای کار شما کافی است. پس بهتر است قبل از اینکه چنین تصمیمی بگیرید با ما مشورت کنید.
سپهر به چه نرم افزارهایی متصل می شود؟
نرم افزارهای حسابداری و انبارداری زیادی وجود دارد، تقریبا برای هر صنفی ده ها نرم افزار تخصصی هست، طراحی فروشگاه ساز سپهر به شکلی است که به سادگی به هر به هر نرم افزاری که درگاه اتصال (API) داشته باشد متصل شود.
حسابداری من api ندارد، چطور می توانم به سپهر وصل شوم؟
راه های مختلفی وجود دارد، در صورتیکه به تیم برنامه نویسی نرم افزار حسابداری خود دسترسی دارید می توانید راهنمای اتصال به سپهر را از واحد فنی دریافت کنید و برای آنها ارسال کنید، معمولا به سادگی می توان api مورد نظر را فراهم کرد.

شرکت های حسابداری که تاکنون به سپهر متصل شده اند.

برای مشاوره و اطلاع از قیمت همین الان با ما تماس بگیرید!