همه ی چیزهایی که برای

فروش در اینستاگرام

لازم دارید آماده است.فروشگاه اینستاگرامی، ابزارهای خاص خودش را می خواهد، با امکانات سپهر برای فروش در اینستاگرام، نظیر لینک اختصاصی هر کالا یا لینک فروشگاه در بیو و ... همه ی امکانات لازم برای فروش در اینستاگرام فراهم است
فروش در اینستاگرام
نمایش کاتالوگ محصولات در لینک Bio مشتری شما با کلیک روی لینک بایو، وارد کاتالوگی از محصولات می شود که دقیقا با محیط اینستاگرام شبیه است و کاربر احساس میکند هنوز در فضای اینستاگرام است. با این تفاوت که اینجا کالاها به انبار فروشگاه اینترنتی متصل هستند و قیمت و موجودی در لحظه قابل مشاهده و سفارش است. سفارش های اینستاگرام هم در کنار سفارش های دیگر کانال ها در پنل سفارشات قرار میگیرد.
catalouge
فروش از طریق استوری
لینک اختصاصی برای خرید هر کالادر چت، در استوری و هرجای دیگری که لازم است به مشتری امکان خرید سریع یک کالا را بدهید با ارسال لینک خرید سریع می توانید این کار را انجام دهید.
فروش از طریق استوری
به جای پرداخت هزینه تبلیغ، به ازای فروش پورسانت پرداخت کنید.به جای پرداخت هزینه تبلیغ، به ازای فروش پورسانت پرداخت کنید. از طریق سیستم همکاری در فروش، می توانید برای اینفلوئنسرها لینک اختصاصی تعریف کنید که با هر خرید از طرف آنها، پورسانت محاسبه شود. اینطوری به جای هزینه های زیاد تبلیغات، به ازای هر خرید پورسانت پرداخت میکنید.
به جای یکی یکی چت کردن با مشتریان در تلگرام ، کار سفارش گرفتن را به من بسپارید!

ربات تلگرام سپهر با اتصال به فروشگاه اینترنتی شما کمک می کند تا کاربران شما بدون نیاز به ورود به وب سایت یا نصب اپلیکیشن تنها با ارسال پیام به ربات تلگرام در فروشگاه شما جستجو کرده و محصولات مورد نظر خود را در تلگرام پیدا نمایند

  • آسان شدن فرآیند سفارش گیری
  • ایجاد دکمه خرید در کانال تلگرامی
  • همکاری در فروش در محیط تلگرام
  • معرفی به دوستان و بازاریابی شبکه ای
  • بدون نیاز به عضویت
تلگرام برای همه در دسترس و ساده است

فرقی ندارد مشتری شما یک نوجوان 12 ساله است یا یک مادربزرگ 70 ساله ، درسته که ممکنه این افراد بلد نباشند به وب سایت شما سر بزنند و فرم عضویت پر کنند اما مطمئنا هم تلگرام دارند و هم تا به حال تجربه چت کردن دارند.

ربات فروشنده تلگرام مثل یک فروشنده واقعی از شما سئوال میکند و مثل یک فروشنده واقعی به شما پاسخ می دهد.

تلگرام برای همه در دسترس و ساده است

همین حالا درخواست دموی خود را ثبت کنید!

هنوز شک دارید! برای مشاوره تماس بگیرید:۰۲۱-۴۷۶۲۳۰۳۰