طراحی وب سایت و فروشگاه اینترنتی شبیه دیجی کالا

طراحی وب سایت و فروشگاه اینترنتی شبیه دیجی کالا

تاریخ انتشار:
1394/02/02

قصد راه اندازی وب سایت فروشگاهی دارم که تمام امکانات اون شبیه سایت دیجی کالا باشه. بتونم کالاها رو دسته بندی کنم و دسترسی کاربر را سرعت بدم . آیا در سپهر امکانات سایتی شبیه به فروشگاه اینترنتی دیجی کالا موجوده ؟

 

راه حل سپهر

  • کلیه امکانات لازم برای راه اندازی سایتی شبیه به دیجی کالا در سپهر موجود میباشد و به طور کامل در ادامه نحوه استفاده از آن را توضیح خواهیم داد، اما آنچه بسیار حائز اهمیت می باشد یادآوری این نکته است که دیجی کالا فقط یه نرم افزار کارآمد نیست بلکه نیروی انسانی و تجربه چندین ساله این سایت و تبلیغات بسیار زیاد آن در پشت صحنه امریست که در بوجود آوردن این موفقیت، شایان توجه است. پس با در نظر گرفتن این موارد می توانید وب سایت فروشگاهی خود را راه اندازی نمایید.

 

شروع کنید !

  1. گروه های کالاهای خود را مشخص نمایید. ( مثال : موبایل، تبلت و ... ) و نیز نوع آن را مشخص نمایید.( مثال: برای گروه موبایل، گوشی موبایل، بر اساس سیستم عامل و ...)
  2. در مدیریت فروشگاه> کالاها، کالاهای خود را وارد کرده و گروه آن را مشخص نمایید.
  3. از مدیریت محتوا> بخش منو را انتخاب کرده و منوی خود را بچینید. در صورتیکه بخواهید از مگامنو شبیه دیجیکالا استفاده کنید این بخش خیلی راحت مشکل شما را برطرف می کند.
  4. با تعریف پیشنهاد ویژه در فروشگاه اینترنتی خود، تعریف یک ضرب الاجل چند ساعته برای خرید، مشتریان خود را ترغیب و تهییج به خرید بیشتر کنید برای این منظور از مدیریت فروشگاه>پیشنهاد ویژه را انتخاب نمایید .
  5. استفاده از ویترین هوشمند: با انتخاب این امکان دسترسی کاربران به محصولات ارائه شده در سایت آسان خواهد شد. از جمله مزیت های آن می توان به: 1. فیلتر کردن محصولات بر اساس قیمت , مارک , نوع و ... 2. مرتب سازی بر اساس قیمت ، بیشترین خرید، بیشترین بازدید، پر امتیاز ترین 3. نمایش تمام محصولات یک گروه و زیر گروه هایش اشاره کرد.
  6. در صورتی که مایلید برای گروه های محصولات خود مشخصات فنی وارد کنید به طور مثال : برای گروه نوت بوک ها ، وزن ، میزان رم ، قدرت پردازشگر ، و... یا در مورد سایت های آگهی مثلا برای گروه آگهی فروش خانه ، متراژ ، تعداد اتاق خواب و ... از بخش مدیریت فروشگاه > گروه ها > مشخصات فنی می توانید استفاده کنید.

پایانوب سایت شما آماده است. شما می توانید با استفاده از روش بالا از طریق وب سایت فروشگاهی خود کسب درآمد نمایید.

ایمان محبی

همین حالا فروشگاه اینترنتی خود را ایجاد کنید!