طراحی وب سایت شبیه دیجیاتو

طراحی وب سایت شبیه دیجیاتو

تاریخ انتشار:
1394/11/17

همیشه خواندن مطالب روز دنیا چه در حوزه تکنولوژی و چه در حوزه های عملی برام بسیار لذت بخش بوده. به همین خاطر با دیدن سایت دیجیاتو تصمیم گرفتم سایتی رو راه اندازی کنم که بتونم مطالب روز رو در اون وارد کنم. آیا سپهر امکان راه اندازی این وب سایت را دارد؟ 

راه حل سپهر

شما می توانید از طریق ماژول مقالات و اخبار هر تعداد مقاله و مطلب مورد نظر خود را با درج عکس در سایت اضافه نمایید و اگر بخواهید مطالب با دسته بندی متفاوت ایجاد شوند، مثلا تکنولوژی، علمی و ... می توانید در بخش گروه ها به تعداد دلخواه گروه ایجاد نمایید.

شروع کنید

  1. از دو راه اطلاعات خود را به اشتراک بگذارید: الف) در قسمت مدیریت محتوا > مقالات، مقالات مورد نظر خود را ایجاد نمایید. در منو یا صفحه اصلی می توانید این مقالات را به نمایش بگذارید. ب) در قسمت مدیریت محتوا > اخبار، مطالب مورد نظر را به صورت خبر وارد نمایید.
  2. برای دسته بندی این مطالب نیز از مدیریت فروشگاه> گروه ها استفاده کنید.
  3. میتوانید برای جستجوی بهتر کاربران بر روی سایت، همچنین بهینه سازی سایت خود برای موتورهای جستجو، کلمات کلیدی مرتبط با همان مقاله و مطلب را در ماژول مقالات و اخبار> قسمتهایی که مربوط به آن است، وارد کنید.
  4. جهت دریافت نظرات کاربران میتوانید بعد از ایجاد مطلب مورد نظر بر روی سایت از جعبه ابزار استفاده کرده و نظرات را در آن صفحه اضافه نمایید.
  5. همچنین برای درج آگهی که در دو ستون سمت راست و چپ دیجیاتو میباشد، می توانید از بخش تبلیغات سپهر استفاده نمایید بدین صورت که صفحه ای در سایت شما به آدرس www.mywebsite.com/getadv.aspx وجود دارد که کاربر با مراجعه به آن می تواند آگهی خود را ارسال نماید. برای دسترسی راحت تر به این صفحه می توانید در صفحه ی اول سایت خود یک لینک به این صفحه ایجاد نمایید.
  6. موقعیت تبلیغات: نهایتا شما می توانید موقعیت درج آگهی در وب سایت خود مشخص کنید. برای این کار می توانید از صفحه ی خود عکس بگیرید و قسمت های مختلف درج آگهی در هر بخش را مشخص کنید. همچنین می توانید جهت درج آگهی برای بخش های مختلف تعرفه مشخص کنید، مثلا تعرفه ی درج آگهی در صفحه ی اول ماهیانه 50 هزارتومان و تعرفه ی درج آگهی در صفحه های داخلی رایگان.

  7. بدین صورت می توانید از بخش مالی> تبلیغات آگهی های ارسالی را در بخش مدیریت دریافت و نهایتا تایید کرده و بر روی سایت به نمایش بگذارید.

 

پیشنهاد :در صورتیکه این روند درست صورت گیرد و سایت شما پربازدید شود می توانید برای درج آگهی توسط کاربر ، مبلغی تعریف کرده و کسب و درآمد کنید.

پایان : سایت شما آماده است، سعی کنید روی شبکه های اجتماعی وب سایتتون را به دوستانتون معرفی کنید!

رضا تقی زاده

همین حالا فروشگاه اینترنتی خود را ایجاد کنید!