وب سایت فروش جم

وب سایت فروش جم

تاریخ انتشار:
1394/03/21

الان همه دارن بازی  clash of clans بازی می کنن ولی کسی دسترسی به مستر کارت نداره که بتونه جم بخره . من می تونم این کار را بکنم. یه سایتی می خوام که کاربر بتونه با کارت بانک ایرانش خرید کنه و من براش جم بفرستم.

آیا سپهر می تونه برای ایجاد این فروشگاه به من کمک کنه ؟

راه حل سپهر

سپهر علاوه بر امکانات لازم برای فروشگاه اینترنتی، یک سامانه ی فروش خدمات دارد. به وسیله ی این سامانه به راحتی می توانید یک سایت فروش جم طراحی کنید.

شروع کنید !

  1. به بخش مالی، ماژول خدمات مراجعه کنید.
  2. در مرحله ی اول فرمی که لازم است اطلاعات کاربر را بگیرید ایجاد کنید . نحوه ی استفاده از این بخش کاملا شبیه ماژول فرم ساز است. مثلا یک فرم که نام و نام خانوادگی ، آی دی و رمز عبور و... را ارسال کند.
  3. در مرحله ی بعد مشخص کنید چه پکیج هایی و با چه قیمت هایی دارید . مثلا پکیج 100 تایی جم یه قیمت 100 هزارتومان و 500 تایی به قیمت 400 هزارتومان
  4. در مرحله ی بعد می توانید امکانات اضافه ای که کاربر می تواند انتخاب کند را اضافه کنید . مثلا در صورتیکه مایل باشد با پرداخت هزینه ای عضو دائمی بخش ترفندهای سایت شما هم بشود.
  5. در مرحله ی آخر می توانید صفحه ای که کاربر پس از پرداخت می بیند را دیزاین کنید. در این بخش حتما باید کد پیگیری به کاربر نمایش داده شود.
  6. حالا همه چیز آماده است. فقط باید در سایت یک لینک به این صفحه از خدمات بدهید . تا کاربران بتوانند وارد این صفحه شده و درخواست خرید دهند.
  7. همچنین روش های پرداخت خود را تکمیل کنید. با مراجعه به بخش  بانک ها  سایت خود را به بانک یا زرین پال متصل کنید.
  8. کاربران پس از پر کردن فرم و انتخاب پکیجی که می خواهند به صفحه ی بانک رفته و پرداخت می کنند.
  9. شما هم می توانید سفارشات ارسال شده را مشاهده و انجام دهید.

پایانوب سایت شما آماده است.

امیر پورهنگ

همین حالا فروشگاه اینترنتی خود را ایجاد کنید!