طراحی وب سایتی برای فروش بلیط کنسرت یا همایش

طراحی وب سایتی برای فروش بلیط کنسرت یا همایش

تاریخ انتشار:
1394/11/18

شرکت خدماتی هستیم که قصد راه اندازی سایتی را داریم که بتوانیم خدمات خود که شامل فروش بلیط و رزرو جهت همایش ها و کنسرت های مختلف است، را به صورت اینترنتی به فروش برسانیم. جهت راه اندازی این سایت خدماتی سپهر راهکاری پیشنهاد می کند؟

 

راه حل سپهر

سپهر علاوه بر امکانات لازم برای فروشگاه اینترنتی، یک سامانه ی فروش خدمات دارد. به وسیله ی این سامانه به راحتی می توانید خدمات خود را بصورت آنلاین به فروش رسانید و از مراجعه حضوری و اتلاف وقت و هزینه های زیاد جلوگیری کنید.

 

شروع کنید !

  1. به بخش مالی، ماژول خدمات مراجعه کنید.
  2. در مرحله ی اول فرمی که لازم است اطلاعات کاربر را بگیرید ایجاد کنید. نحوه ی استفاده از این بخش کاملا شبیه ماژول فرم ساز است. مثلا یک فرم که نام و نام خانوادگی ، شماره تماس و رمز عبور و... را ارسال کند. در اینجا به عنوان مثال اگر قصد فروش بلیط یک همایش را دارید، اطلاعات اولیه سرویس مانند زمان و تاریخ برگزاری، مهلت ثبت نام و ... را نیز مشخص کنید. همچنین می توانید دسترسی کاربران را در این بخش مشخص کنید که در صورت عضویت از این خدمات استفاده کنند و یا همه به آن دسترسی داشته باشند.
  3. در مرحله ی دوم هزینه بلیط همایش را مشخص کنید.
  4. در مرحله ی بعد می توانید امکانات اضافه ای که کاربر می تواند انتخاب کند را اضافه کنید. مثلا در صورتیکه مایل باشد با پرداخت هزینه ای عضو دائمی سایت شما هم بشود.
  5. در مرحله ی آخر می توانید صفحه ای که کاربر پس از پرداخت می بیند را دیزاین کنید. در این بخش حتما باید کد پیگیری به کاربر نمایش داده شود.
  6. حالا همه چیز آماده است. فقط باید در سایت یک لینک به این صفحه از خدمات بدهید تا کاربران بتوانند وارد این صفحه شده و درخواست خرید دهند.
  7. همچنین روش های پرداخت خود را تکمیل کنید. با مراجعه به بخش  بانک ها سایت خود را به بانک متصل کنید.
  8. کاربران پس از پر کردن فرم و انتخاب تعداد بلیطی که می خواهند به صفحه ی بانک رفته و پرداخت می کنند.
  9. شما هم می توانید سفارشات ارسال شده را در همان بخش تبلیغات > تب سرویس های انتخاب شده مشاهده کرده و اقدامات لازم را مبذول فرمایید.

پایانوب سایت شما آماده است.

سامان پناهی

همین حالا فروشگاه اینترنتی خود را ایجاد کنید!