رهبر یا دنباله رو، تصمیم با شماست!

رهبر یا دنباله رو، تصمیم با شماست!
چهارشنبه 27 دی 1402

همانطور که در ارزش های سپهر آمده است، نوآوری و اهمیت به ایده های جدید همواره از اصول اساسی ما بوده است، در این راه همواره توانسته ایم امکانات جدیدی به سیستم اضافه کنیم که سبب به وجود آمدن فرصت های جدید برای فروشگاه های سپهر و افزایش فروش شود. چیزی که باعث شده بارها جمله ی معروف استیو جابز بنیانگذار افسانه ای اپل که گفته بود:

"نوآوری تعیین می کند چه کسی رهبر باشد و چه کسی دنباله رو" را واقعا احساس کنیم.

در بازار رقابت کنونی که هر تازه کاری می تواند با خرید یک هاست و نصب یک نرم افزار اوپن سورس مثل ورد پرس و ... شرکت طراحی سایت راه اندازی کند، اینکه شما بتوانید با نوآوری ارزش افزوده ای برای مشتریان خود ایجاد کنید واقعا ارزش مند خواهد بود.

تقریبا 2 سال پیش بود که ما جشن رو نمایی اپلیکیشن های اندروید و ios  و پس از آن ربات تلگرام را گرفتیم. محصولاتی که باعث شد موضوع فروش اینترنتی از فروش تنها در سایت به حوزه های پر بازدیدتری نظیر شبکه های اجتماعی و ابزارهای موبایلی گسترده شود و سبب افزایش فروش فروشگاه های اینترنتی ما شود.

و در این بین تقریبا هر روز در بررسی سایت های مختلف با کپی بدون اجازه از محتوای سایت، ایده ها و روندهای کاری مواجه می شویم. به طوری که یکی از همکاران به شوخی می گفت: " ما شده ایم بخش طراحی و ایده پردازی سایر شرکت ها، فقط کافی است چیزی اضافه کنیم تا خیلی سریع بقیه از آن کپی کنند" .

این موضوع اگرچه در وهله ی اول باعث ناراحتی ما می گردد ولی سبب می شود از پیشرو بودن و مثبت بودن عملکرد خود مطمئن شویم و بیشتر به فکر بهبود و اضافه کردن امکانات به سپهر بفتیم.

امیدواریم بتوانیم این روند را حفظ کنیم و همواره افتخار خدمت رسانی به شما عزیزان را داشته باشیم.

در زیر چند نمونه از مواردی که رسما مطالب سپهر کپی شده است آورده شده است:

[gallery:1139]

پرسش و پاسخ
سوالی برای پرسیدن دارید ؟!
نویسنده
authorنوید کوهی / مدیر عامل
کلیدواژهNews
دیدگاه‌ها
رویاتو بساز!رایگان همین الان، یک فروشگاه
اینترنتی ایجاد کن.
با صندوق فروشگاهی، هم حضوری
بفروش هم آنلاین!
مقالات مرتبط
بهترین شرکت‌های طراحی سایت در کرج

بهترین شرکت‌های طراحی سایت در کرج

بهترین شرکت‌های طراحی سایت در کرج کدام‌اند؟ در این نوشته، راهنمای کاملی برای انتخابی بهتر و آگاهانه‌تر ارائه کرده‌ایم.
✍🏻 محمدرضا قاری
جشنواره "فروش بدون تعطیلی"

جشنواره "فروش بدون تعطیلی"

جشنواره تخفیفی " فروش بدون تعطیلی" ویژه کسب‌وکارهای اعلام شده در فهرست گروه شغلی 2 می‌باشد، این مشاغل می‌توانند از چهارشنبه 5 آذر ماه لغایت جمعه 14 آذر ماه به مدت 10 روز از بسته های متنوع ما برای راه اندازی سریع کسب و کار ایترنتی خود بهره ببرند.
✍🏻 رایانش ابری سپهر
همدیگر را دریابیم

همدیگر را دریابیم

بیش از دو هفته از اطلاع یافتن سراسری در مورد حضور این مهمان ناخوانده به کشورمان می‌گذرد و بی‌تردید تمامی مردم حضور آن را در زندگی خود به انواع و اقسام گوناگون حس کردهاند. شیوع ویروس کرونا علاوه بر تهدیدهایی که برای سلامتمان دارد، تهدیدهایی هم برای کسب وکارهای مختلف داشته است و از طرف دیگر باعث فرصت هایی شده.
✍🏻 رایانش ابری سپهر

برای شروع یک کسب و کار رویایی آماده اید؟

هنوز شک دارید! برای مشاوره تماس بگیرید:۰۲۱-۴۷۶۲۳۰۳۰