حالا فروشگاه اندرویدی شما آماده است!

حالا فروشگاه اندرویدی شما آماده است!

تاریخ انتشار:
1394/12/15

مفتخریم به اطلاع برسانیم نتیجه ی تلاش بچه های تیم فنی رایانش ابری سپهر به ثمر نشست و درخواستی که بارها از سپهر می شد برای ایجاد اپلیکیشن موبایل فروشگاه های اینترنتی حالا آماده است.

مدتهاست که صاحبان باهوش فروشگاه های اینترنتی توان بازاریابی خود را روی ابزارهای موبایلی نظیر اینستاگرام و تلگرام متمرکز کرده اند و از این طریق توانسته اند تعداد زیادی مشتری جذب نمایند. متاسفانه در این راه یک مشکل وجود دارد. هنگامی که کاربر شما بر اساس پست اینستاگرام یا تلگرام مایل به خرید می شود باید با صفحه ی کوچک موبایل و اینترنت ضعیف موبایلی درون وب سایت شما به دنبال کالای مورد نظرش بگردد. کاری که با وجود ریسپانسیو بودن سایت های سپهر خیلی آسان و کاربرپسند نیست و احتمال اینکه کاربر شما از خرید مایوس شود زیاد است. با فرض اینکه کاربر موفق شود کالا را پیدا کند تکمیل فرم عضویت و پرداخت بانک کاری است که دیگر مطمئنا کاربر ترجیح می دهد با یک کامپیوتر آن را انجام دهد. در نتیجه کاربری که در زمان اندک مثلا انتظار در اتوبوس یا مترو توانسته بودید متمایل به خرید کنید را از دست داده اید. اما با داشتن اپلیکیشن از این به بعد کاربر می تواند در حد چند دقیقه کل مراحل جستجوی کالا، سفارش و پرداخت را به راحتی و با یک اینترنت کم سرعت موبایلی به پایان برساند.

به تجربه ثابت شده است اپلیکیشن های موبایلی تا 3 برابر فروش فروشگاه های اینترنتی را افزایش می دهند.

همچنین راه های هوشمندانه ای برای بازگرداندن مشتریان قبلی به فروشگاه نظیر ارسال نوتیفیکیشن یا پیشنهاد بازکردن سایت از طریق اپلیکیشن را در اپلیکیشن گنجانده ایم تا بتوانید مشتریان قبلی را نیز دوباره به فروشگاه خود بازگردانید.

مزیت استفاده از اپلیکیشن اوریجینال سپهر این است که به صورت مستقیم از اطلاعات فروشگاه شما استفاده می نماید. یعنی نیازی نیست دوباره همه ی اطلاعات را در اپلیکیشن وارد کنید و از همین حالا کل کالاهای شما در اپلیکیشن موجود است. همچنین برای بروزکردن اطلاعات کالاها نیازی نیست یک بروزرسانی اپلیکیشنی بدهید. بلکه با ورود به بخش مدیریت و تغییر یا اضافه کردن کالا تمام اپلیکیشن ها به صورت خودکار اطلاعات بروز را دریافت می کنند. در نتیجه بدون اینکه مجبور به دوباره کاری باشید از همان پنل مدیریت همیشگی می توانید اطلاعات اپلیکیشن را نیز مدیریت کنید.

نسخه ی اندرویدی اپلیکیشن از همین حالا در دسترس است و شما می توانید با پر کردن فرم پیش ثبت نام درخواست ایجاد اپلیکیشن فروشگاه خود را برای ما ارسال نمایید.

همچنین به پاس تشکر از پیشگامان استفاده از اپلیکیشن اوریجینال سپهر به مدت محدود و تاپایان سال برای 10 فروشگاه اول که اپلیکیشن را خریداری نمایند 30 درصد تخفیف لحاظ خواهد شد.

سفارش اپلیکیشن

نوید کوهی

همین حالا فروشگاه اینترنتی خود را ایجاد کنید!