local seo یا سئوی محلی، تغییر تازه ی گوگل باعث شد شهر فعالیت شما در سئو مهم تر شود.

local seo یا سئوی محلی، تغییر تازه ی گوگل باعث شد شهر فعالیت شما در سئو مهم تر شود.
چهارشنبه 4 بهمن 1402


 

به عبارت دیگر گوگل با بررسی IP کاربرها و پیدا کردن موقعیت مکانی آن ها و همچنین با در نظر گرفتن سابقه جستجو کاربرها، نتایج جستجو را رتبه بندی میکند و نمایش میدهد. این تغییرات جدیدا در نتایج فارسی هم اعمال شده است. در واقع الان گوگل در جستجو های فارسی هم اهمیت بیشتری به آدرس و محلی که کاربر در آن جستجو می کند می دهد.

برای مثال فرض کنید شما در شهر اصفهان به دنبال یک تعمیرکار پکیج می گردید. و در گوگل عبارت "تعیمر پکیج" را سرچ می کنید بدون اینکه حرفی از اصفهان در میان باشد. چنانچه در تصویر زیر می بینید گوگل سایت هایی که با عنوان تعمیر پکیج در اصفهان هستند را اول به شما نشان می دهد. این به معنای فعال شدن local seo یا سئوی محلی در زبان فارسی است.

local seo یا سئوی محلی، تغییر تازه ی گوگل باعث شد شهر فعالیت شما در سئو مهم تر شود.

 

این موضوع نشان می دهد که کسب و کار ها بیشتر از انکه به دنبال سئو برای کلمات کلی باشند باید به محدوده ی شهری فعالیت خود توجه کرده و بر اساس آن کلماتی همراه با اسم شهر را سئو نمایند.

برای مثال در همین موضوع تعمیر پکیج صدها سایت با صرف هزینه های میلیونی سعی کرده اند در تعمیر پکیج به صفحه ی اول برسند اما سایت هایی به رتبه ی اول رسیده اند که تنها عبارت "تعمیر پکیج در اصفهان " را سئو کرده اند.

پیشنهاد می کنیم همین امروز این تغییر را در سایت خود اعمال کنید و در صورت تمایل با واحد سئو ی شرکت برای راهنمایی و مشاوره ی بیشتر تماس حاصل فرمایید.

همچنین بار دیگر خواندن مقاله ی چطور برای وب سایت کلمات کلیدی درستی انتخاب کنیم ؟ را پیشنهاد می کنیم.

پرسش و پاسخ
سوالی برای پرسیدن دارید ؟!
نویسنده
author
کلیدواژهNewslearn
دیدگاه‌ها
رویاتو بساز!رایگان همین الان، یک فروشگاه
اینترنتی ایجاد کن.
با صندوق فروشگاهی، هم حضوری
بفروش هم آنلاین!
مقالات مرتبط
بهترین شرکت‌های طراحی سایت در کرج

بهترین شرکت‌های طراحی سایت در کرج

بهترین شرکت‌های طراحی سایت در کرج کدام‌اند؟ در این نوشته، راهنمای کاملی برای انتخابی بهتر و آگاهانه‌تر ارائه کرده‌ایم.
✍🏻 محمدرضا قاری
جشنواره "فروش بدون تعطیلی"

جشنواره "فروش بدون تعطیلی"

جشنواره تخفیفی " فروش بدون تعطیلی" ویژه کسب‌وکارهای اعلام شده در فهرست گروه شغلی 2 می‌باشد، این مشاغل می‌توانند از چهارشنبه 5 آذر ماه لغایت جمعه 14 آذر ماه به مدت 10 روز از بسته های متنوع ما برای راه اندازی سریع کسب و کار ایترنتی خود بهره ببرند.
✍🏻 رایانش ابری سپهر
همدیگر را دریابیم

همدیگر را دریابیم

بیش از دو هفته از اطلاع یافتن سراسری در مورد حضور این مهمان ناخوانده به کشورمان می‌گذرد و بی‌تردید تمامی مردم حضور آن را در زندگی خود به انواع و اقسام گوناگون حس کردهاند. شیوع ویروس کرونا علاوه بر تهدیدهایی که برای سلامتمان دارد، تهدیدهایی هم برای کسب وکارهای مختلف داشته است و از طرف دیگر باعث فرصت هایی شده.
✍🏻 رایانش ابری سپهر

برای شروع یک کسب و کار رویایی آماده اید؟

هنوز شک دارید! برای مشاوره تماس بگیرید:۰۲۱-۴۷۶۲۳۰۳۰