در رویداد جهانی استارتاپ ویکند شرکت کنید

در رویداد جهانی استارتاپ ویکند شرکت کنید

تاریخ انتشار:
1393/08/15

  در هفته ی جهانی کارآفرینی و همزمان با برگزاری رویداد استارتاپ ویکند در سراسر دنیا، رایانش ابری سپهر افتخار دارد که در برگزاری این رویداد همکاری داشته باشد.

 

استارتاپ ویکند چیست؟
استارتاپ ویکند یک رویداد آموزشی-تجربی (Experiental Education) در سراسر دنیاست که در ۳ روز متوالی (در انتهای هفته) برگزار می گردد. در این برنامه شرکت کنندگان پر انگیزه ای شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارتاپ، بازاریاب ها و طراحان گرافیک گرد هم می آیند تا طی ۵۴ ساعت ایده هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و هر گروه ایده ای را اجرا کند. سپس ایده ها توسط تیم ها در طول 3 روز پرورش و توسعه داده خواهد شد تا نهایتا در روز پایانی جهت ارائه به داوران و سرمایه گذاران آماده شود.در این راه کارآفرینان با تجربه و مربیان کسب و کار در کنار تیم ها سعی می کنند آنها را در درست طی کردن راه کمک کنند.  برای اطلاعات بیشتر در این مورد به این لینک مراجعه نمایید.

 

فلسفه ی بنیادی سپهر :حمایت از ایده های نو
چنانچه در معرفی رایانش ابری سپهر آورده شده است همواره یکی از اهداف و رویکردهای اصلی رایانش ابری سپهر تحقیق، حمایت و استفاده از ایده ها و تکنولوژی های نو و پیشرفته بوده است . یکی از بهترین مکان ها برای شکل گیری، پرورش، هدایت و حمایت از ایده ها و اشخاص تازه کار رویداد های این چنین نظیر Startup Weekend  ها می باشد.
در این راه رایانش ابری سپهر با ارائه ی بسته ی حمایتی خود به ارزش یک میلیون تومان برای هر تیم کمک می کند تا تیم ها در شروع بتوانند با بستری آماده و پشتیبانی لازم فعالیت خود را شروع نمایند .
همچنین در طول رویداد مربیان باتجربه ی رایانش ابری سپهر در کنار تیم ها راهنمایی های لازم و مشاوره های سودمند جهت هرچه بهتر اجرا کردن تیم ها ارائه می کنند.

در واقع یکی از محاسن اصلی این رویداد نسبت به سایر موارد آموزشی برای افراد شرکت کننده، قرارگرفتن در جو واقعی کسب و کار و استفاده از تجارب کارآفرینان واقعی است.  تجارب افرادی که روزی همین راه را طی کرده اند و به موفقیت رسیده اند در هیچ کتاب یا دوره ی آموزشی دیگری قابل دسترس نیست .


همچنین تخفیف ویژه ای برای کاربران سپهر جهت ثبت نام در این رویداد در نظر گرفته شده است. تمامی کاربران سپهر می توانند با وارد کردن کد تخفیف Sepehr در هنگام ثبت نام، 20 درصد تخفیف دریافت نمایند.

جهت ثبت نام اینترنتی در رویداد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید .

ثبت نام


 

نوید کوهی

همین حالا فروشگاه اینترنتی خود را ایجاد کنید!