ایجاد دکمه شیشه ای در تلگرام

ایجاد دکمه شیشه ای در تلگرام

تاریخ انتشار:
1395/10/07

پس از رونمایی از نسخه‌ی جدید تلگرام، شاهد رشد ربات‌های کاربردی بسیاری بوده‌ایم؛ اما این بار صحبت از رباتی منحصر به فرد با امکانات بسیار ویژه‌ای است که می‌توانند به ظاهر کانال یا گروه شما جلوه‌ای شیک و زیبا ببخشد. با طراحی دکمه‌های شیشه‌ای می‌توانید لینک‌های شلوغ و درهم تبادل را در پشت ظاهر زیبا و کاربرپسند این دکمه‌ها پنهان نمایید و علاوه بر جذب مخاطبین بیشتر، توانایی خود را در استفاده از به‌روزترین قابلیت‌های تلگرام به رخ دیگران بکشید. در این مقاله به‌صورت کاملاً تصویری و با ذکر جزییات به این موضوع می‌پردازیم. حتی افراد مبتدی نیز به کمک یکی از بهترین‌های ربات تلگرام موجود، بدون نیاز به کد نویسی می‌توانند این کار را انجام دهند. پس با ما همراه باشید.

روش ساخت دکمه‌ی شیشه‌ای در تلگرام:

1- ابتدا ربات زیر را استخدام نمایید.

 

2- به صفحه‌ی معرفی ربات وارد شوید و ربات را استارت کنید.

 

3-برای ساخت دکمه ی جدید باید روی گزینه ی ساخت لینک شیشه ای کلیک نمایید.

 

 

 

 

4- اکنون باید تصویر یا متن، آهنگ، ویدئو یا استیکر دلخواه خود را وارد نمایید. در اینجا یک عکس از گالری قرار می‌دهیم که همان لوگوی کانال مورد نظر ماست.

 

 

5- اگر بخواهید مانند مثال از تصویر استفاده کنید، باید روی عبارت notext/ ضربه بزنید تا به مرحله‌ی بعد بروید.

 

 

6- حال از شما خواسته می‌شود که عنوان کانالتان را وارد نمایید.

 

 

 

7- اکنون با دقت موارد خواسته شده را وارد می‌نماییم.

نکته! دقت داشته باشید که روش آدرس‌دهی کانال و گروه با هم متفاوت است. اگر برای گروه دکمه طراحی می‌کنید، باید مشابه لینک اول، آدرس را تایپ نمایید و اگر برای کانال دکمه طراحی می‌کنید، باید مشابه لینک دوم آدرس را ایجاد کنید. می‌توانید آدرس کانال یا گروه خود را از قسمت اطلاعات کانال یا گروه خود کپی نمایید.

 

 

8- حالا باید done/ را نوشته و ارسال نمایید.

 

 

9- پس از تأیید مرحله‌ی قبل، کد دکمه‌ی شما درج خواهد شد. حال publish/ را نوشته و ارسال می‌کنیم.

 

 

10- از این کد می‌توانید برای تبادل در سایر کانال‌ها استفاده نمایید؛ به این صورت که وارد صفحه‌ی دلخواه خود شده و در کادر تایپ، متن آن را کپی نمایید و کمی تأمل کرده تا ربات آن را لود کند.

 پس از لود شدن تصویر یا لوگو یا استیکر مربوط به کانالی که دکمه‌ی آنرا طراحی کرده بودید، باید روی خود تصویر ضربه بزنید تا به صفحه‌ی چت ارسال شود.

سپهر

همین حالا فروشگاه اینترنتی خود را ایجاد کنید!