about

درباره ما

هسته ی اصلی رایانش ابری هوشمند سپاهان در سال 1385 در شهر اصفهان و بر اساس ایده ی ایجاد یک سیستم کاملا ایرانی بر اساس تکنولوژی های نو صورت گرفت.

شرکت فنی مهندسی رایانش هوشمند سپاهان با شماره ثبت 52901

 

عکس ها

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد

 

منشور سازمانی

1. راه در جهان یکی است و آن راه راستی است.

رایانش ابری سپهر یکی از اعضای کارزار راه راستی است. اعضا این کارزار متعهد می شوند که در تمامی مراحل از پیش تولید تا خدمات پس از فروش پایبند به صداقت و دوری از دروغ باشند. از همان ابتدای شروع کار این شعار زیبا از حضرت زرتشت اولین خط کش ما برای تصمیم گیری و طراحی کارکرد سیستم بوده است. با این اعتقاد که تنها راه راستی و صداقت است که به منزل میرسد و بقیه ی راه ها شاید در کوتاه مدت موفق ولی در نهایت محکوم به شکست است. در نتیجه در تمام ارکان سازمان و تمامی کارکنان این شعار تشریح و سرمشق قرار گرفته است.

2. تحقیق و استفاده از تکنولوژی های نوظهور و پیشرفته ی صنعت نرم افزار

استیو جابز، مالک افسانه ای شرکت اپل جمله ی مشهوری دارد :

               "نوآوری تعیین می کند چه کسی رهبر باشد و چه کسی دنباله رو"

بر این اساس همواره سعی کرده ایم از آخرین تکنولوژی ها استفاده کنیم. در این راه عقیده ی ما بر این بوده است که هزینه کردن برای تحقیق و بدست آوردن تکنولوژِی های نو همیشه سرمایه گذاری ای سودمند است.بر این اساس توانسته ایم همواره رهبری و پیشرو بودن در بازار را حفظ کنیم.سیستم سپهر، یکی از نمادهای همین تکنولوژی محوری است.

3.کاهش ریسک سرمایه گذاری برای مشتری

در حال حاضر با تمام پیشرفت های صورت گرفته هنوز کشور ما در مقایسه با سایر کشورها مشکلات زیادی برای تجارت الکترونیک و کسب درآمد از اینترنت دارد. در واقع اگرچه سرمایه گذاری یک شرکت برای فروش محصولات از طریق اینترنت، تجارت الکترونیک و... در تمام دنیا الان دیگر یکی از اولیت های اول است ولی هنوز برای کشور ما به خاطر مشکلات زیرساختی، قانونی و فرهنگی یک سرمایه گذاری پر ریسک است.به همین دلیل همواره سعی شده است به کاربر امکان شروع با حداقل سرمایه ( حتی در سپهر رایگان) داده شود. بیش از نیمی از کاربران و مشتریان ما کسانی هستند که پله پله و با هزینه ی حداقل شروع و با بازخود گرفتن و کسب درآمد سرمایه گذاری بیشتری در این زمینه کرده اند.

در واقع با این دید به عنوان بخشی از جامعه ی IT ایران به جای نگاه به سود کوتاه مدت سعی کرده ایم دین خود را با آموزش، فرهنگ سازی و ایجاد رونق در این صنعت ادا کنیم.

تجربه ی چندین سال مشاوره و اجرای پروژه های تحت وب داخلی و بین المللی، افتخار بزرگ همراهی با خانواده ی بزرگ مشتریان را به همراه داشت که همواره سبب شده است بخش بزرگی از آمار فروش شرکت ما را به جای بازاریابی، معرفی مشتریان قبلی تشکیل بدهد.