گزارش تصویری اتوکام 96

   نویسنده:
1396/09/08
امسال در بیست و سومین نمایشگاه کامپیوتر و اتوماسیون اداری اصفهان ( اتوکام 2017 ) همراه شما بودیم.

 

به اشتراک بگذارید: 
 

مفتخر بودیم که امسال در نمایشگاه اتوکام، نمایشگاه کامپیوتر و اتوماسیون اداری اصفهان، میزبان شما عزیزان بودیم. در این نمایشگاه بازدید و استقبال بسیار زیادی از غرفه ی رایانش ابری سپهر صورت گرفت که این موضوع به خاطر امکاناتی مانند فروشگاه ساز سپهر ، سایت ساز سپهر ، ربات ها و اپلیکشن های فروشگاهی سپهر و ... بود.
در ادامه می توانید گزارش تصویری این رویداد را مشاهده نمایید.

چطور کالاهای گران قیمت را آنلاین بفروشیم

   نویسنده:
1396/09/14

 

به اشتراک بگذارید: 
 

رهبر یا دنباله رو، تصمیم با شماست!

   نویسنده: نوید کوهی / مدیر عامل
1396/09/29
از روزهای اول ایجاد سپهر که الان تقریبا 12 سال می شود همواره به دنبال نوآوری بوده ایم، اما در این بین همیشه کسانی بوده اند که با کپی از کارهای ما سبب شده اند بفهمیم که مسیر را درست می رویم.

 

به اشتراک بگذارید: 
 

همانطور که در ارزش های سپهر آمده است، نوآوری و اهمیت به ایده های جدید همواره از اصول اساسی ما بوده است، در این راه همواره توانسته ایم امکانات جدیدی به سیستم اضافه کنیم که سبب به وجود آمدن فرصت های جدید برای فروشگاه های سپهر و افزایش فروش شود. چیزی که باعث شده بارها جمله ی معروف استیو جابز بنیانگذار افسانه ای اپل که گفته بود:

"نوآوری تعیین می کند چه کسی رهبر باشد و چه کسی دنباله رو" را واقعا احساس کنیم.

در بازار رقابت کنونی که هر تازه کاری می تواند با خرید یک هاست و نصب یک نرم افزار اوپن سورس مثل ورد پرس و ... شرکت طراحی سایت راه اندازی کند، اینکه شما بتوانید با نوآوری ارزش افزوده ای برای مشتریان خود ایجاد کنید واقعا ارزش مند خواهد بود.

تقریبا 2 سال پیش بود که ما جشن رو نمایی اپلیکیشن های اندروید و ios  و پس از آن ربات تلگرام را گرفتیم. محصولاتی که باعث شد موضوع فروش اینترنتی از فروش تنها در سایت به حوزه های پر بازدیدتری نظیر شبکه های اجتماعی و ابزارهای موبایلی گسترده شود و سبب افزایش فروش فروشگاه های اینترنتی ما شود.

و در این بین تقریبا هر روز در بررسی سایت های مختلف با کپی بدون اجازه از محتوای سایت، ایده ها و روندهای کاری مواجه می شویم. به طوری که یکی از همکاران به شوخی می گفت: " ما شده ایم بخش طراحی و ایده پردازی سایر شرکت ها، فقط کافی است چیزی اضافه کنیم تا خیلی سریع بقیه از آن کپی کنند" .

این موضوع اگرچه در وهله ی اول باعث ناراحتی ما می گردد ولی سبب می شود از پیشرو بودن و مثبت بودن عملکرد خود مطمئن شویم و بیشتر به فکر بهبود و اضافه کردن امکانات به سپهر بفتیم.

امیدواریم بتوانیم این روند را حفظ کنیم و همواره افتخار خدمت رسانی به شما عزیزان را داشته باشیم.

در زیر چند نمونه از مواردی که رسما مطالب سپهر کپی شده است آورده شده است:


امتیاز بدهید
به اين مقاله امتیاز بدهید
نظرات کاربران
ارسال نظر