امکان جدید: تعریف آدرس دسترسی برای هر صفحه توسط کاربر

   نویسنده:
1393/02/02
آدرس دسترسی یک صفحه هرچقدر کوتاه تر و مرتبط تر با موضوع صفحه باشد برای موتورهای جستجوگر و کاربران بهتر و جالب تر است . با این امکان شما می توانید برای هر صفحه آدرس دسترسی مطابق با میل خود را انتخاب نمایید .

 

به اشتراک بگذارید: 
 

آدرس دسترسی یک صفحه هرچقدر کوتاه تر و مرتبط تر با موضوع صفحه باشد برای موتورهای جستجوگر و کاربران بهتر و جالب تر است . با این امکان شما می توانید برای هر صفحه آدرس دسترسی مطابق با میل خود را انتخاب نمایید.  امکان جدید رایانش ابری سپهر ، تعریف آدرس دسترسی دلخواه برای هر صفحه توسط کاربر می باشد. بدین صورت که در قسمت سایر تنظیمات >آدرس دسترسی  شما می توانید نام دلخواه خود را اضافه کنید. برای مثال فرض کنید یک صفحه تماس با ما در سایت خود دارید. از طریق این بخش می توانید در قسمت سایر تنظیمات > آدرس دسترسی، برای نمایش آدرس ، نام دلخواه خود را وارد نمایید.

نکته ی جالب در سیستم اولا انتخاب خودکار سیستم است که در واقع سعی می کند با استفاده از عنوان صفحه آدرس دسترسی را مشخص کند و دوم اینکه شما حتی می توانید آدرس های فارسی برای هر صفحه تعیین کنید که می تواند بسیار زیاد در بالا آمدن سایت شما در نتایج گوگل موثر باشد .

با اضافه کردن این قسمت و ذخیره آن آدرس مورد نظرتان به صورت <  تماس_با_ما/ Mywebsite.sepehrcc.com  > نمایش داده می شود .

 

 

قالب وب سایت رایگان جدید

   نویسنده:
1393/02/10
قالب وب سایت شما یکی از عوامل موثر در جذب مخاطب و مشتری می باشد. با استفاده از قالب های رایگان شما می توانید وب سایت خود را ایجاد کرده و با دیدن بازخورد مشتریان و کاربران سایت به نتیجه ی بهتری برای ایجاد قالب وب سایت خود برسید . در اینجا قالب جدیدی طراحی شده است از سری قالب های رایگان که می توانید متناسب با نیاز خود از آن استفاده کنید.

 

به اشتراک بگذارید: 
 

  قالب وب سایت شما یکی از عوامل موثر جهت جذب مخاطب و مشتری می باشد. در طراحی وب سایت ، هزینه و قیمت طراحی یک قالب می تواند یکی از عواملی باشد که شما را در راه رسیدن به نتیجه با مشکل روبرو کند . در واقع عدم شفافیت در تعرفه طراحی وب سایت یا قالب فروشگاه ساز در سایر شرکت ها همواره باعث سردرگمی کاربران و کسانی که نیاز به ایجاد یک وب سایت یا فروشگاه اینترنتی دارند می شود .

همچنین شاید برای شروع طراحی وب سایت شما مایل نباشید هزینه های زیادی صرف طراحی قالب وب سایت خود کنید . با استفاده از قالب های رایگان شما می توانید وب سایت خود را ایجاد کرده و با دیدن بازخورد مشتریان و کاربران سایت به نتیجه ی بهتری برای ایجاد قالب وب سایت خود برسید .

از این رو ما همواره سعی کرده ایم مجموعه ی رایگانی از قالب های وب سایت و فروشگاه اینترنتی جهت استفاده ی کاربران ایجاد نمایید . این هفته قالب جدیدی طراحی شده است از سری قالب های رایگان که می توانید متناسب با نیاز خود از آن استفاده کنید.

 

امکان جدید: ایجاد سئوال امنیتی در فرم ها

   نویسنده: تیم فنی
1393/02/31
آیا تا کنون با تصویری از حروف و اعداد که عمداً کج و ناواضح رسم شده‌اند در وب‌سایتهای مختلف برخورد کرده‌اید ؟اگر چنین است شما با یک کپچا سر و کار داشته‌اید.

 

به اشتراک بگذارید: 
 

 کپچا «آزمون همگانی کاملا خودکارشده تورینگ برای مجزا کردن انسان و رایانه» می‌باشد، یک سامانه امنیتی و روند ارزیابی است که برای جلوگیری از برخی حمله‌های خرابکارانه ربات‌های اینترنتی به‌ کار می‌رود. این روند می‌تواند مشخص کند که مراجعه کنندگان به یک وب‌سایت و یا سایر خدمات آنلاین انسان هستند یا کامپیوتر. بدین منظور برنامه کپچا آزمون‌هایی را تولید می‌کند که تنها انسان‌ها قادر به پاسخ‌گویی به آنها باشند. چون کامپیوترها و نرم‌افزارهای فعلی احتمالاً نمی‌توانند پاسخ درستی به این آزمون بدهند، هر کاربری که آنرا درست حل کند، انسان فرض می‌شود.

تا کنون احتمالاً با تصویری از حروف و اعداد که عمداً کج و ناواضح رسم شده‌اند در وب‌سایتهای مختلف برخورد کرده‌اید و از شما خواسته شده تا آنرا به شکل صحیح خوانده و بادقت در یک جعبه متن  وارد کنید. اگر چنین است شما با یک کپچا سر و کار داشته‌اید.

یک کپچای مدرن

 

کاربردهای کپچا

جلوگیری از اسپم در بلاگها و سایر وب‌سایتها

جلوگیری از نفوذ روبات ها به رایانه ها

جلوگیری از نفوذ هکر ها به رایانه ها

 

رایانش ابری سپهر

در فروشگاه ها و سایت های طراحی شده توسط فروشگاه ساز و یا طراحی سایت رایانش ابری سپهر نیزبه خاطر ایجاد امنیت بیشتر، می توانید از این امکان جدید استفاده کنید. برای این منظور زمانی که بخواهید فرمی ایجاد کنید ، بعد از زدن دکمه ایجاد فرم ، کادر زیر نمایش داده ، که می توانید قسمت نمایش سوال امنیتی را تیک زده و فعال کنید.

 با فعال کردن این سوال امنیتی در فرم ایجاد شده ، در قسمت آخر فرم تکمیلی ، سیستم به صورت تصادفی سوالی انتخاب کرده و نمایش می دهد .

با توجه به درخواست های رسیده از مشتریان و اینکه درصدی از کاربران با دیدن تصاویر امنیتی مبهم از پر کردن فرم ها صرف نظر می کردند، سعی شد سئوالات ریاضی خیلی ساده ایجاد شود . با این روند هم از ارسال ربات ها جلوگیری می کنید و هم کاربران به راحتی فرم ها را ارسال می کنند .

 

 

 


امتیاز بدهید
به اين مقاله امتیاز بدهید
نظرات کاربران
ارسال نظر
پست های اخیر