اطلاعیه: امکان جدید پیشنهاد به دوست، ربات تلگرام خود را بروزرسانی کنید!

   نویسنده: میلاد رضایی
1397/10/10
اگر از ربات فروشنده تلگرام استفاده می کنید، با امکان جدید "پیشنهاد به دوستان" می توانید ربات فروشنده ی خود را حرفه ای تر کنید. مطالعه در 5 دقیقه

 

به اشتراک بگذارید: 
 

اگر جدیدا از ربات تلگرام خود استفاده کرده باشید حتما دیده اید که کلید معرفی به دوستان به آن اضافه شده است، این امکان 4 مزیت دارد:

  1. همانطور که از نامش پیداست از طریق این کلید کاربران ربات می توانند کالاهای شما را برای دوستان خود ارسال نمایند، در واقع در اکثر مواقع خریدهای انجام شده تحت تاثیر پیشنهاد یک دوست اتفاق می افتد، از طریق این امکان شما به کاربران یادآور می شوید که می توانند این کالا را به دوستانشان پیشنهاد کنند.
  2. فروش در کانال تلگرام: تا قبل از این برای اینکه کالای خود را در کانال تلگرام یا گروه تلگرامی خود قراردهید نیاز بود که لینک خرید سریع را کپی کنید و در کانال قرار دهید. از طریق این امکان جدید می توانید با کلیک روی کلید پیشنهاد به دوست کالا را در کانال خود پست کنید، ربات اطلاعات کالا، عکس و کلید شیشه ای خرید را در کانال شما پست می کند.
  3. همچنین از طریق امکان جستجوی سریع می توانید به راحتی در هر بخشی که هستید با نوشتن اول اسم ربات خود بدون اینکه نیاز باشد در ربات وارد شوید نام آنرا سرچ کنید.
  4. همکاری در فروش (Affilate Marketing) (به زودی): کاربرانی که ماژول همکاری در فروش را فعال کرده باشند می توانند در کانال ها اعلام کنند که با معرفی کالا به دوستان خود پورسانت دریافت کنید. از این طریق کاربران تشویق می شوند برای شما در کانال ها و گروه های تلگرامی که عضو هستند تبلیغ نمایند. (این امکان به زودی در لیست قیمت ها قرار گرفته و می توانید آنرا به پنل خود اضافه کنید.)

** لطفا توجه کنید که برای فعال سازی این امکانات باید ابتدا قابلیت inline bot را در تلگرام برای ربات خود فعال نمایید. برای اینکار به راهنمای زیر مراجعه نمایید.**

راهنمای فعال سازی ربات inline

 

 


امتیاز بدهید
4 نفر به اين مقاله راي داده اند
نظرات کاربران
ارسال نظر
پست های اخیر