فردای روشن مال ماست ، کافیه دست به دست بدیم ...

   نویسنده: نوید کوهی
1392/07/06
این اعلامی است عمومی برای آغاز یک مسیر جدید. شروع به کار رسمی یک محصول جدید به نام سپهر (رایانش ابری سپهر) .آغاز یک تفکر جدید در طراحی نرم افزار ، سطحی جدید از کیفیت و تلاشی نو برای خلق تجربه ی کاربری دلنشین.

 

به اشتراک بگذارید: 
 

  به نام خدا

فردای روشن مال ماست ، کافیه دست به دست بدیم ...

این اعلامی است عمومی برای آغاز یک مسیر جدید. شروع به کار رسمی یک محصول جدید به نام سپهر (رایانش ابری سپهر) .آغاز یک تفکر جدید در طراحی نرم افزار ، سطحی جدید از کیفیت و  تلاشی نو برای خلق تجربه ی کاربری دلنشین.

چیزی در حدود 5 سال از بررسی ها و برآورد ها برای ایجاد چنین محصولی می گذرد و اکنون  پس از تلاش های بسیار ، شکست ها و موفقیت های فراوان به نقطه ی آغاز استفاده ی عمومی از محصول رسیده ایم . به خاطر حساسیت بالا در این پنج سال نرم افزار به صورت بتا (آزمایشی) مورد استفاده قرار گرفت .و اکنون ما تعداد زیادی کاربر استفاده کننده و سایت های موفقی داریم که بیش از 3-4 سال است که از نرم افزار استفاده می کنند و در واقع زیر بار بودن نرم افزار توسط همین عزیزان باعث شد تا اکنون ما با اطمینان بتوانیم سیستم رایانش ابری سپهر را به عرضه ی عمومی برسانیم . تست های زیادی بر روی آن انجام شد و در این راه ده ها نفر ما را یاری کرده اند و از مشاوره های صدها نفر بهره مند شده ایم . تا محصولی داشته باشیم در حد لیاقت وب فارسی و کاربر ایرانی .

در این راه بارها روندها بهبود داده شدند و درنهایت در حدود 9 ماه گذشته به بازطراحی و مهندسی مجدد روند ها گذشت . هدف اصلی در بازطراحی ساده سازی محصول ، دقت در جزییات و ایجاد رابط کاربری کاربر پسند بوده است تا بتوانیم در نهایت تجربه ی کاربری متفاوت و دلنشینی را خلق کنیم .

به معرفی محصول نمی پردازم چون به حد کافی در سایت به آن پرداخته شده است و چنانچه همیشه بنا داشته ایم در وبلاگ محصول سعی خواهیم کرد از درون خانواده ی سپهر با کاربران سپهر سخن بگوییم . در اینجا خبری از تبلیغ و شعار نیست و  اتفاقات و خبر های داخلی سپهر منتشر می شود ..همچنین اینجا تلاش خواهیم کرد مقالات مفیدی در مورد فروشگاه ساز ، طراحی سایت ، ایجاد فروشگاه اینترنتی ، تجارت الکترونیکی ، اصول فروش و بازاریابی ، برندینگ و رایانش ابری مطرح کنیم . قول می دهیم مقالات همه دست اول و جدید باشند و همواره برای هر دسته از کاربران بنا به نیاز این مقالات تدوین یا ترجمه شوند .

و در نهایت چنانچه هنوز وب سایت خود را افتتاح نکرده اید پیشنهاد می کنم :

هم اکنون به جمع کاربران سپهر بپیوندید!


امتیاز بدهید
به اين مقاله امتیاز بدهید
نظرات کاربران
ارسال نظر
پست های اخیر